2 найскладніших аніме у світі


2 найскладніших аніме у світі

навколо аніме

У 1960-х роках манга-музикант і аніматор Осаму Тезука скоригував і оптимізував методи комп’ютерної анімації Діснея, щоб зменшити завади, а також обмежити рамки у своїй продукції. Спочатку означалося як короткострокові кроки, щоб дозволити йому створити продукт на обмеженій рутині разом із некваліфікованим персоналом, багато його обмежених методів комп’ютерної анімації стосуються дизайну середовища. 3 Stories (1960) був фактично першою програмою аніме-фільмів на телебаченні; найпершою телевізійною колекцією аніме був фактично Immediate Background (1961-64). Дуже ранньою, а також видатною досконалістю був фактично Astro Young kid (1963-66), телевізійна колекція, створена через Тезука на основі його манги з тим самим лейблом. Численні аніматори на Tezuka’s Mushi Manufacturing пізніше створили значні аніме-майстерні (що складалися з Madhouse, Dawn, а також Pierrot).

саме тому це насправді одне з найскладніших аніме на планеті

1. Ромео, а також темні брати і сестри (1995)

«Ромео, а також Темні брати і сестри» (ロミオの青い空, Romio no aoi sora, «Блакитне небо Ромео») — це фактично японська колекція аніме, розроблена комп’ютерною анімацією Nippon. Хоча «Блакитне небо Ромео» насправді є дослівним перекладом японського заголовка, офіційна англійська напис, надана через анімацію Nippon Computer, насправді є «Ромео, а також Темні брати і сестри». Насправді це розуміється арабською як «عهد الأصدقاء» (насправді «Угода друзів»), на Філіппінах як «Mga Munting Pangarap ni Romeo» (насправді «Легкі бажання Ромео»), а також у Греції як «Τα Παιδιά των Καπνοδόχων» (насправді «Діти димових шахт»).

Насправді він заснований на унікальному Pass away schwarzen Brüder («The Dark Siblings»), написаному в 1941 році в Швейцарії письменницею Лізою Тецнер. У 2-х п’ятдесяти відсотках 19 століття, у 1875 році, молодий хлопець на ім’я Ромео жив у маленькому швейцарському містечку під назвою Сононьо. Місто фактично переживає через тривалу посуху, а також домогосподарство Ромео фактично вражене через це найжахливіше, оскільки вони насправді також під фінансовими зобов’язаннями. З іншого боку, Луїні, похмурий хлопець на прізвисько «Жнець» дістався міста. Насправді Луїні придивляється до Ромео, а також планує придбати його в якості прибиральника димової шахти.

. Луїні попросив батька Ромео Роберто запропонувати йому Ромео, однак Роберто відмовився. Щоб зв’язати Ромео угодою, Луїні пролив кукурудзяне поле, що залишилося в домі Ромео. Під час цієї катастрофи батько Ромео отримав травму шкіри голови, що призвело до втрати зору. Оскільки вони втрачають свій дохід, домогосподарство Ромео, безперечно, може не заплатити за те, щоб знайти лікаря для Роберто. Плата лікаря насправді надзвичайно дорога, оскільки він фактично повинен знайти прибуття з сусіднього міста. Ромео вирішив запропонувати себе в рабство за 25 франків, а також уповноважив угоду на роботу в Мілані протягом 6 місяців

2. Темні мілини (2006)

Dark Shallows (стилізовано в кожній заголовній букві) насправді є японською колекцією манги, складеною та деталізованою Рей Хіро. Насправді вона була фактично випущена в публікації сейнен манги Shogakukan Regular, щомісячно неділю Gene-X у квітні 2002 року, разом із її власними фазами, придбаними в дванадцяти танкобонах із серпня 2021 року. У Північних Сполучених Штатах манга фактично сертифікована для запуску англійською мовою через Viz Media.

У колекції розповідається про Shallows Business, групу піратів-найманців із чотирьох осіб, які займаються контрабандою продуктів навколо океанів Південно-Східної Австралії чи Європи разом зі своїм судном PT Dark Shallows. Команда виконує різні завдання, як правило, в тому числі проти незаконних компаній, а також призводить до запеклих перестрілок. Манга була фактично адаптована прямо до колекції аніме-телебачення через Madhouse, яка фактично була запрограмована на 2 періоди по дванадцять епізодів у кожній у 2006 році, дотримуючись початкової колекції комп’ютерної анімації з п’яти епізодів відеокліпів (OVA), запущеної в липні 2010 року. до червня 2011 року.

З січня 2022 року манга Dark Shallows мала понад 8,5 тисяч дублікатів. Колекція фактично була фактично загальна ефективно отримана, разом з фільмами, які сумніваються, особливо аплодуючи послідовності діяльності.