як зробити простий старомодний


як зробити простий старомодний

фон коктейлю

Про початок слів «змішаний напій» фактично обговорювалися. старомодний Початкове складене посилання на змішаний напій як напій показано в The Farmers Cupboard 1803 року в Уніфікованих умовах. Саме початкове значення змішаного напою як алкогольного напою було показано через 3 роки в The Equilibrium, а також у Columbian Database (Hudson, Brand-brand New York) Might trineen, 1806. Як правило, змішані компоненти напоїв складалися з міцних спиртних напоїв, цукру, посипання, а також гірких напоїв, однак це значення розвивалося протягом 1800-х років у напрямку до покращення лікеру старомодний.


У 1862 році Джеррі Томас випустив інструкцію для барменів під назвою «Шляхи змішування напоїв»; або навіть The Bon Vivant’s Buddy, який складався з 10 змішаних напоїв, у яких використовувався біттер, який був відокремлений від різноманітних інших напоїв, таких як чоботи та пунші. Змішані напої продовжували розвиватися та ставати привабливішими протягом 1900-х років, а також у 1917 році фраза «святкування змішаних напоїв» була створена місіс Джуліусом С. Волшем-молодшим із Сент-Луїса, штат Міссурі. Поряд із червоним білим келихом червоного або білого вина, а також пивом, яке насправді пропонувалося набагато менше протягом періоду заборони в уніфікованих умовах (1920-1933), змішані напої на основі алкогольних напоїв виявилися набагато більш помітними через легкість доступ, дотриманий через зменшення звернення протягом відставання 1960-х років. З самого початку, до середини 2000-х років спостерігалося зростання суспільства змішаних напоїв завдяки дизайну міксології, яка поєднує звичайні змішані напої, а також різні інші унікальні компоненти старомодний.

старомодний

Антикваріат був одним із найпростіших, а також попередніх варіацій змішаних напоїв до розвитку прогресивних барменських методів, а також страв у кінці 19 століття.[2] Початкове записане значення слів «змішаний напій» залишилося у відповідь на характер читача, який запитував уточнення слів у 6 травня 1806 року, проблема The Equilibrium, а також Колумбійська база даних у Гудзоні, Бренд-бренд Нью-Йорк.

У проблемі тринадцятого травня 1806 року редактор газети зазначив, що насправді це була потужна суміш спирту, гірких напоїв, посипання, а також цукру; це також було описано протягом часу як гіркий слінг, а також насправді в основному страва для старих. Дж. Е. Александер пояснює змішаний напій так само в 1833 році, як він випробував його в Бренд-бренді Нью-Йоркського міського району, як насправді ром, джин або навіть бренді, значну кількість бризок, гіркоту, а також цукор, однак він складається з мускатного горіха. також прикрасити старомодний.

компоненти

– 2 унції бурбону або навіть житнього скотчу
– 2 панелі приладів Angostura bitters
– 1 кубик цукру або навіть 1 чайна ложка цукру
– Гарнір з апельсинової основи

напрямок

Помістіть цукор у склянку. Впорайтеся з цим разом із інформаційними панелями бітерів. Додайте скотч і перемішайте, поки цукор не розчиниться. Додайте лід, перемішайте і ще раз. Якщо бармен починає тремтіти компоненти або навіть плутати фрукти, зверніть увагу на ще одного юриста.
старомодний готовий до подачі.