Гонконг новий обід


Гонконг новий обід

навколо закладу харчування

Бари також надавали страви, як проводили кабаре. Але кабаре, на відміну від таверни, надавало страви за обіднім столом разом зі скатертинами, давало напої разом із їжею, крім того, виставляло рахунок за вибір страви, а не за горщик. Насправді кабаре вважалося, щоб готувати багато, набагато кращі страви в порівнянні з барами на додаток до багатьох, таких як Petit Maure, які насправді виявилися видатними.

У ряді кабаре були музиканти, і навіть співи, проте надзвичайно дуже більшість, аж до відповідального за можливості 19 століття, насправді були просто затишними закладами харчування. Надзвичайно попереднє кафе відкрилося в Парижі в 1672 році в Saint-Germain sensible. У 1723 році в Парижі, безумовно, було насправді майже 400 кафе, проте вибір їх харчування був насправді обмежений у напрямку більш простих страв і навіть кондитерських виробів, таких як кава, натуральний трав’яний чай, смачний смачний шоколад (напій; смачний смачний шоколад у твердій проблемі насправді дійсно вироблявся просто в 19 столітті), морозиво, хліб і лікери.

Після завершення 16 століття гільдії кухарів-обслуговувачів (у майбутньому називали «traiteurs») фактично запропонували свою власну дуже особисту надзвичайно індивідуальну правову проблему. Тренери встигли розширити обслуговування страв, пропонуючи і навіть готуючи страви для багатих у своїх будинках.


Вагюмафія

Якщо яловичина насправді ваша точка зору, то після цього вона не стає набагато смачнішою або навіть особливою в порівнянні з Wagyumafia, нещодавно відкритою у Ван Чаї. Це тому, що їдальня на 18 місць, а також клуб м’ясників, які спочатку були представлені в Токіо через Хісато Хамада, пропонують лише японську яловичину вагю з Таджіма та Кобе.
Існує лише одна вибірка продуктів харчування, яка виділяє вибір зменшень, а також методи, що складаються з шабуякініку та сябу.
Тим не менш, найвідомішим з усіх, особливо в Instagram, є бутерброд з котлетами, який краде розкриття. Додатковий товстий знижок Шатобріана насправді смажений у фритюрі в японських панірувальних сухарях, після чого пропонується на японському молочному хлібі разом із дуже індивідуальним унікальним соусом ресторану.
Різноманітні інші страви з вибору їжі складаються з путівника з тунця з Токіо, однак преміальний продукт, як-от провідний 1% дорогої яловичини Кобе, не буває дешевим, значення, що вибір продуктів для торгової марки, безсумнівно, принесе вам приголомшливі 230 доларів за кожну.

Джон Ентоні

Ще один інтригуючий район, особливо для їдальні мандарин, буває, наприклад, Джон Ентоні в міському торговому центрі Lee Yards в затоці Козуей. Місцеві мандаринські страви, що складаються з сичуаньської, хунаньської та шаньдунської, насправді є знаменитостями вибору їжі, проте кантонська також бере участь у великій функції.
На території площею 7000 квадратних футів хизується 3 виготовлені на замовлення грилі для барбекю, які забезпечують велику кількість страв. Level Mattress BBQ готує звичайну кантонську смажену м’ясо char siu, що складається зі свині іберіко, коротких реберців темного ангуса, а також австралійського філе вагю.
Існує великий вибір меншої кількості, а також вареники ручної роботи з аляскинського краба, а також булочки з рису на пару разом із крабами з гладким покриттям, а також чорнилом кальмара, які пропонують багато додаткових методів у порівнянні з одним. Бенч насправді є ще однією привабливістю, зокрема її власними 12 «тюбиками з джином», кожна з яких наповнена домашнім джином, включаючи рослинні продукти, які походять зі старих Стежок смаку.